З’явилося відео випробування українського поїзда

Новий український потяг Укрзалізниця буде використовувати на маршруті Центральний залізничний вокзал Києва — аеропорт Бориспіль.

Крюківський вагонобудівний завод почав випробування нового дизель-поїзда ДПКр3-001. Свіже відео випробувань з’явилося на Youtube-каналі підприємства.

Регіональний дизель-поїзд ДПКр-3 складається з трьох вагонів. Два з них, які є головними, — моторні, один — проміжний — безмоторний. Моторні вагони комплектуються силовими установками потужністю 588 кВт. Посилено екологічний стандарт відпрацьованих газів силової установки.

У поїзді передбачено 170 місць для пасажирів. У проміжному вагоні першого класу крісла розташовані за схемою 2х2. Ширина сидіння в найбільш широкій частині щонайменше 490-500 мм, обладнані вони індивідуальними розетками з USB-роз’ємом. У головних вагонах другого класу крісла розташовані за схемою 3х2. Ширина сидіння в найбільш широкій частині — щонайменше 450 мм.

Цей поїзд куплений Укрзалізницею, яка планує його експлуатувати на маршруті Центральний залізничний вокзал Києва — аеропорт Бориспіль.

Нагадаємо, зупинку Видубичі на маршруті експрес-поїзда Київ-Бориспіль планують відкрити до кінця 2019 року.

Експрес на Бориспіль перевіз понад 400 тисяч пасажирів

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *