Зеленський сподівається на обмін полоненими до кінця року

Президент розповів про очікування і підготовку до майбутньої зустрічі в нормандському форматі.

Президент Володимир Зеленський сподівається на великий обмін полоненими на Донбасі до кінця року. Про це він заявив у середу, 4 грудня, на брифінгу з прем’єр-міністром Швеції Стефаном Левеном.

Про це він розповів, говорячи про майбутню зустріч нормандської четвірки.

“Я хотів би, щоб Новий рік наші люди зустрічали зі своїми сім’ями в Україні. Для мене це дуже особисте питання. Я дійсно дуже хочу великого обміну”, – сказав глава держави.

Президент також повідомив, що готовий обговорювати питання про вибори на Донбасі на саміті нормандської четвірки. “Я впевнений, що ми будемо піднімати питання про можливість проведення місцевих виборів”, – сказав він.

При цьому Зеленський наголосив, що вибори на Донбасі повинні проходити “за законодавством України”. “Для нас це найважливіше”, – додав він.

Крім того, Зеленський сподівається в ході майбутнього саміту домовитися про терміни врегулювання на Донбасі.

“Стосовно комюніке. Воно обговорювалося ще у вересні. На порядку денному будуть ті питання, які в комюніке, але я чекаю більш розгорнутих відповідей. Тому що відповіді – це просто слова. Я хочу дій з термінами. Тому я не знаю, вдасться нам чи ні”, – відповів він на питання про те, що він чекає від підсумкового документа зустрічі.

При цьому президент висловив сумнів у тому, що це вийде. “Я не знаю, вдасться нам чи ні”, – сказав він.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Київ і Москва вийшли на фінальну стадію переговорів щодо масштабного обміну “всіх на всіх”. Офіційного підтвердження даної інформації не було.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *