Зеленський шукає побитих на Майдані студентів

Український лідер хоче зустрітися з «тими романтиками, які робили революцію». Його цікавить, чи змогли вони управляти країною.

Президент Володимир Зеленський хоче зустрітися зі студентами, яких шість років тому побив Беркут на Майдані. Про це 30 листопада він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Вони залишилися ночувати на Майдані не заради майбутніх портфелів або мандатів, не для того, щоб заробити політичні бали або дивіденди, а тільки заради одного — щасливого майбутнього для своєї країни», — йдеться в його повідомленні.

Зеленський вважає, що ці молоді люди були «тими романтиками, які роблять революцію». Він також зазначив, що Революцію гідності «використовують в своїх цілях негідники».

«Де вони зараз? Чи залишилися в Україні? Чи отримали після Революції Гідності можливість управляти країною і втілювати в життя зміни?», — задається питаннями Зеленський.

У зв’язку з цим президент написав, що дуже хотів би зустрітися зі студентами, які були на Майдані в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року.

Раніше Генпрокуратура повідомила, що суди визнали винними 59 осіб у справах Майдану.

 

Річниця Євромайдану

СюжетРічниця Майдану: онлайн

У Берліні роз’яснили різницю між путчем в Анкарі та Євромайданом в Києві

СюжетПротести на Майдані вщухають — DW

ЗМІ: Гаазький суд не класифікував атаки на Майдан як злочини проти людяності

Народні депутати пропонують створити реєстр злочинів проти Майдану

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *