Зеленський отримав від ЄС гарантії щодо санкцій

Євросоюз збереже політику санкцій проти Росії до повернення Україні всіх непідконтрольних територій, запевнили президента.

Президент Володимир Зеленський заявляє, що в ЄС йому дали гарантії збереження санкцій стосовно Росії до повернення Україні всіх втрачених територій. Про це він розповів в інтерв’ю західним ЗМІ Spiegel, Le Monde, Time і Gazeta Wyborcza.

“Лідери Європи гарантували мені, що політика санкцій залишиться доти, поки ми не повернемо всі свої втрачені території”, – сказав Зеленський.

Він не став коментувати заяву президента Франції Еммануеля Макрона про його прагнення поліпшити відносини з Москвою, але зазначив, що президент Франції запевнив його в підтримці.

“Я обговорював з ним позицію України, і він сказав, звичайно, ми підтримуємо територіальну цілісність і суверенітет України”, – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, 9 грудня в Парижі у рамках саміту нормандської четвірки відбудеться перша зустріч Зеленського з президентом РФ Володимиром Путіним.

Український президент має намір на зустрічі в Парижі підняти питання Криму.

Також Зеленський зазначив, що в ході саміту нормандської четвірки може бути підняте питання про укладення нового контракту на транзит російського газу в Європу через територію України.

Санкції проти Росії

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати “Мінськ”

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Штайнмаєр сподівається на обмін полоненими до Різдва

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *