Заворушення в ДР Конго: люди напали на миротворців ООН, бо ті нездатні їх захистити — Новини світу

У ДРК напали на миротворців через їх бездіяльність

/ DPA

Мешканці Бені на сході Демократичної Республіки Конго увірвалися до будівлі миротворців ООН і підпалили ратушу, є загиблі.

Протестувальники обурені, що місія ООН виявила нездатність захистити людей після того, як 8 осіб вбили та 9 викрали повстанці з угруповання Союзних демократичних сил – ADF. Про це пишуть у DW.

Днем раніше у тій же ДР Конго літак впав на житлові будинки: 24 загиблих – фото і відео трагедії

Кілька сотень людей увірвалися до приміщень миротворчої місії ООН в ДР Конго. Вони начебто прийшли просити захисту та повідомити про грабежі та підпали автомобілів.

Але робили це настільки агресивно, що місцева поліція застосувала зброю. Відомо про щонайменше двох вбитих протестувальників.

Encore des civils massacrés!Situation sécuritaire catastrophique à l’#Est qui risque de plonger la #RDC ds une crise institutionnelle et même de souveraineté. @SRSG_MONUSCO @fatshi13 n’est-ce pas là une gestion qui frise un aveu d’incapacité, d’incompétence et/ou de complicité? pic.twitter.com/xRUQ8ITRIp

— [email protected] (@JCKibala)
November 25, 2019

«Нас вбивають, а миротворча місія ж є тут, щоб захистити нас. То відпустіть їх додому – нам не потрібні туристи в нашій країні», – сказав один з протестувальників агентству AP, обурений відсутністю дій з боку сил ООН.

Читайте також про криваві сутички у Колумбії: понад 300 поранених, троє загиблих – фото, відео

Угрупованна ADF виникло в Уганді в 1995 році. Протягом лише 5 останніх років його вважають причетним до смерті понад 1500 людей у ДР Конго.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *