Україна звернулася до США через «російський» Крим Apple

Україна просить американську компанію виправити позначення Криму на російських картах.

 

Посольство України в США звернулося до Держдепартаменту через позначення Криму як російської території в додатках Apple. Про це повідомляє прес-служба відомства в Facebook.

 

 

Українська влада зажадали від Apple виправити некоректне позначення Криму.

 

«Посольство України в США невідкладно звернулося до керівництва американської компанії Apple із закликом виправити некоректне позначення Криму як частини Росії в додатках компанії… Українські дипломати також звернули увагу Державного департаменту та інших компетентних відомств США на ситуацію, що склалася», — йдеться в повідомленні.

 

У той же час, дії Apple засудили в Литві і Польщі.

 

«Дозвольте мені приєднатися до України, висловлюючи розчарування діями Apple. А саме недавнього позначення Криму як частини Росії. Нагадаю один очевидний факт: це не так. Сором вам, Apple!», — написав заступник міністра закордонних справ Польщі Марчін Пшедач у Twitter.

 

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінас Антанас Лінкявічюс закликав Apple прибрати це «неосвічене» виправлення.

 

«Ми закликаємо Apple прибрати цю неосвічену точку зору, оскільки статус у Криму не змінився: його все ще окупує Росія, але це частина України», — написав він Twitter.

 

Як повідомлялося, за вимогами РФ Apple почала показувати на карті Крим як російську територію. Користувачі Apple можуть побачити Крим російським, тільки коли знаходяться на території РФ.

 

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *