Україна і РФ подовжили договір з нафти на 10 років

Базові принципи співробітництва між Укртранснафтою і Транснефтью залишилися без змін, у тому числі й порядок оплати послуг з транзиту нафти.

 

Укртранснафта і російська Транснефть уклали додаткову угоду до договору про транспортування нафти по території України, яка продовжує його дію на 10 років – з 1 січня 2020 року до 1 січня 2030 року. Про це повідомляє прес-служба Укртранснафти у вівторок, 3 грудня.

 

Зазначається, що підписання документа відбулося відповідно до рішення акціонера АТ Укртранснафта – НАК Нафтогаз України – від 27 листопада 2019 року.

 

Документ підписали генеральний директор Укртранснафти Микола Гавриленко і віце-президент Транснефти Сергій Андронов у рамках Міжнародної конференції Енергетика у 21-му столітті в хорватському Загребі.

 

При цьому зазначено, що базові принципи співпраці між Укртранснафтою і Транснефтью залишилися без змін, зокрема такі, як порядок оплати послуг і механізм взаємодії на рівні технічних служб двох нафтотранспортних операторів.

Раніше повідомлялося, що Україна рекордно збільшила транзит російської нафти – до 1,67 млн ​​т в місяць. Це стало найбільшим обсягом нафти, що транспортується за місяць з квітня 2015 року.

 

Також повідомлялося, що Росія компенсувала Укртранснафті більше 4 млн євро за “брудну” нафту в трубопроводі Дружба.

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *