У Запоріжжі створили найбільший мурал в Україні

Мурал під назвою Місто майбутнього створювали майже місяць, і витратили на нього більше 200 кілограмів фарби.

 

На околиці Запоріжжя на території Мокрянського кам’яного кар’єру створили найбільший в Україні мурал. Про це повідомляє Укрінформ у четвер, 21 листопада.

 

Мурал під назвою Місто майбутнього створювали майже місяць. Над проектом працювали троє художників — Людмила Кирилюк, Владислав Пучинський і Володимир Пастушак.

 

«Його площа — приблизно 890 метрів квадратних. Думаємо, це буде рекорд України. Це найбільший в Україні мурал на промисловому об’єкті. Площа точно нестандартна. Для нас це новий виклик. Ми перевірили свої сили, у нас вийшло», — розповів організатор проекту Максим Кравчук.

 

Висота бочок, на яких відтворили мурал Місто майбутнього, — 32 метри, діаметр — 11,5 метрів. На мурал витратили більш як 200 кілограмів фарби.

Раніше в Запоріжжі невідомі облили фарбою Мурал єдності поколінь захисників України. Він був відкритий на честь 100-річчя Української революції.

 

Також повідомлялося, що в Києві з’явився мурал із зображенням Симона Петлюри. Робота присвячена 140-ій річниці від дня народження голови Директорії УНР, отамана українських військ і флоту.

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *