У мережі пишуть про російські “отруйні безпілотники”: в одній з областей відповіли, чи правда це Анжеліка БайбакОсновні тези
- У мережі почали з’являтися повідомлення про те, що росіяни запускають безпілотники з хімічною речовиною, яка викликає серйозні опіки.
- Голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак закликав українців не панікувати, зазначивши, що у Дніпропетровській області таких випадків не було зафіксовано.
- Сергій Лисак наголосив на важливості дотримання правил безпеки, закликавши не торкатися підозрілих предметів та негайно повідомляти про них екстрені служби за номерами 101 чи 102.
У мережі повідомили про небезпечні дрони / Getty Images
У мережі почали з’являтися повідомлення, що росіяни почали запускати безпілотники з хімічною речовиною, яка викликає серйозні опіки. У Дніпропетровській області відреагували на такі чутки.
Зокрема, голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак закликав українців не панікувати. Він також пояснив, чи правда, що окупанти почали запускати “отруйні дрони”.
Дрони з хімічною речовиною викликають жахливі опіки
У мережі почала ширитися інформація, що росіяни почали обробляти свої дрони хімічною речовиною, яка викликає жахливі опіки. Зокрема, про це повідомляли в оперативно-тактичному угрупованні “Харків”. Військові попередили, що після контакту з трофейною “пташкою” на руках залишилися опіки, тому закликали не торкатися невідомих предметів без захисту.
Сергій Лисак наразі закликав українців не панікувати. Голова Дніпропетровської ОВА наголосив, що у регіоні не фіксували подібних випадків.
Прошу – без паніки! У нашій області жодного такого випадку не було. Це офіційно підтверджує обласний департамент охорони здоров’я,
– повідомив Лисак.
Однак він нагадав, що у будь-якому разі варто пам’ятати про правила безпеки. Лисак закликав не чіпати підозрілі предмети, а побачивши їх – потрібно негайно звернутися до екстренних служб, зателефонувавши 101 чи 102.
Варто наголосити, що росіяни постійно використовують на фронті хімічну зброю. Чи не щодня окупанти скидають з дронів гранати типу К-51 з газом сльозогінної дії. Цей тип озброєння належить до хімічного й заборонений до використання Конвенцією про хімічну зброю й Женевським протоколом ще від 1925 року, однак російські загарбники продовжують їх використовувати.
Источник: www.24tv.ua