У Києві викрили злочинну схему зі здачі квартир в оренду

Передача грошей не відбулася, тому що майбутній орендар побачив в інтернеті, що цю квартиру вже здають подобово.

У Києві викрили шахрайську схему зі здачі квартир, коли зловмисник представлявся господарем орендованого на добу житла і вимагав з клієнта гроші за перший і останній місяць проживання, випливає з повідомлення в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Розкрили злочинну схему завдяки тому, що потенційна жертва шахрая побачила оголошення в інтернеті про здачу квартири подобово, яку хотіла орендувати довгостроково.

Шахрай розмістив на сайті Besplatka.ua оголошення про здачу в довгострокову оренду квартири. Вартість оренди за місяць він встановив в сумі 11 000 гривен. Шахрай також хотів отримати 22 000 гривень «за перший і останній місяць» і аванс в сумі 2 000 гривень.

Зателефонувавши за вказаним в оголошенні номером, потерпілий домовився про зустріч для перегляду квартири. Там він передав 2 000, а залишок 20 000 грн домовився віддати на наступний день.

Передача грошей не відбулася, тому що майбутній орендар побачив в інтернеті, що цю квартиру вже здають подобово. Це не міг бути шахрай, тоскільки він чоловічої статі, а подобово житло здавала жінка. Зателефонувавши їй, потерпілий зрозумів, що його обдурили, після чого звернувся в поліцію.

Правоохоронці затримали шахрая на місці скоєння злочину. Суд постановив засудити його на рік умовно.

Як повідомлялося, в Києві шахраї привласнили нерухомість на 10 млн гривень.

Раніше під Києвом накрили банду «чорних реєстраторів». Вони втручалися в роботу держреєстрів і незаконно перереєстрували рухоме і нерухоме майно.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *