У Києві помітили чоловіка, який вигулював леопарда

Чоловік вів тварину на повідку. Для утримання леопарда недостатньо домашніх умов, тепер чоловіка шукають для з’ясування обставин.

 

У Києві помітили чоловіка, який, імовірно, вигулював леопарда. Про це повідомляє dtp.kiev.ua у Facebook у п’ятницю, 15 листопада.

 

“Цей вид не може і не повинен бути домашньою твариною. Більш того, леопард є небезпечною твариною, і подібні “вигулювання” несуть загрозу як для леопарда, так і перехожих”, – сказано в повідомленні.

 

Також повідомляється, що фото було зроблене в Києві біля Ботсаду, на перетині вулиці Назарівської і вулиці Льва Толстого.

 

“Просимо максимально поширити і повідомити, якщо маєте інформацію про тварину і чоловіка на фото”, – підсумували в публікації.

 

У коментарях дописувачі висловили сумніви щодо того, що тварина на фото – це леопард. Найбільш вірогідними коментатори вважають оцелота або ж сервала, які зовні нагадують леопарда, але трохи менші за нього за розміром.

Нагадаємо, що в Криму власник двох зоопарків хоче вбити 30 ведмедів. Бізнесмен Зубков посилається на “економічну складову” зоопарків і каже, що в черзі на вбивство також леви і тигри.

 

Також повідомлялося, що активісти домоглися зупинки норкової ферми на Житомирщині. Суд постановив призупинити роботу ферми через порушення природоохоронного законодавства.

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *