У Києві лось бігає містом

Жителі Голосіївського району столиці помітили лося, який розгулює вулицями . У київській Службі порятунку тварин просять допомоги, щоб затримати тварину.

У Голосіївському районі Києва минулими вихідними помітили лося, що розгулює вулицями. Як повідомляють користувачі пабліка Сусіди. Голосіїво у Facebook, тварину помітили роблизу проспекту Науки.

«На спуску з проспекту Науки бачила здоровенного живого лося!!! Спочатку думала, хто так рано в такому місці коня вигулює, а коли придивилася, була просто в шоці. Стояв біля дорожнього знака біля приватного сектора по ліву сторону, якщо їхати вниз», — написала в пабліку Ольга Мартинова.

У київській Службі порятунку тварин уточнили, що на території міста дійсно перебуває лось.

«Лось забрів у місто ще лосеням, його регулярно бачать в різних місцях. Рятувальники, співробітники зоопарку і добровольці з групи dtp.kiev.ua вже неодноразово намагалися відловити тварину, щоб відвезти в ліс. Але слід зауважити, що лось перебуває на території приватних секторів і невеликих ділянок лісу і пагорбів, а збори людей для його вилову тривають щонайменше 2 години. При першому виїзді його навіть не помітили, а при другому — він промайнув в кущах на величезній відстані», — йдеться в повідомленні рятувальників.

У Службі зазначили, що свідки часто бачать, як він виходить на дорогу і спокійно стоїть там, але гають час і дзвонять в поліцію, ДСНС або в Службу порятунку тварин з інформацією, що годину тому лось стояв на дорозі.

«При виявленні лося, будь ласка, не лякайте його. Спокійно спостерігаючи за твариною, передзвоніть на телефони 093-986-22-62, 098-844-79-37. Будь ласка, знайдіть час поспостерігати за ним до нашого прибуття», — резюмували в Kyiv Animal Rescue Group.

Раніше у Львові лось загинув, перелазячи через паркан. Він сильно поранився і помер через кілька хвилин.

Також повідомлялося, що в Києві на Південному мосту Mercedes збив на смерть лося.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *