Вбивство дитини: стало відомо про бойові досягнення підозрюваних

Затриманому Андрію Лаврезі, як виявилося, 20 років, а не 19, і воював на Донбасі в складі Української добровольчої армії два роки.

 

Підозрювані в замаху і вбивстві сина депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва Андрій Лаврега і Олексій Семенов були бійцями батальйону Аратта Української добровольчої армії, але півроку тому його покинули. Про це повідомив командир 8-го окремого батальйону Аратта Андрія Гергерт у коментарі Українській правді.

 

«Лаврега і Семенов у червні 2019 року були бійцями батальйону. Вони півроку як вийшли, демобілізувалися. Після демобілізації вони загубилися, ми пробували знайти контакти, але вони загубилися. Сказали, що наїлися війни», — повідомив Гергерт.

 

За його словами, майбутній снайпер Лаврега пішов на фронт у 18 років і воював два роки. Командир додав, що зараз йому 20 років, а не 19: «Йому 20, я дивився на його паспорт». Керівник Аратти розповів, що Лаврега ще 17-річним приїжджав на навчання, які влаштовували підрозділи.

 

У жовтні 2018 року хлопець отримав орден «За мужність» III ступеня від президента Петра Порошенка.

 

Указ Петра Порошенка №331 від 13 жовтня 2018 року

 

Незабаром Лаврезі і Семенову повинні обирати запобіжний захід. Гергерт додав, що не братиме в цьому участі: «Вони дитину вбили».

 

У Правому секторі заявили, що не мають до них ніякого відношення. У прес-службі розповіли, що Гергерт у 2014 році був членом ПС, а підозрювані — ні.

 

Вони приєдналися до батальйону УДА вже після того, як Гергерт покинув Правий сектор і були підпорядковані саме йому. Крім того, в ПС відзначили, що станом на 2014 рік, коли членом ПС був Гергерт, хлопці були підлітками і вони не могли стати членами руху.

 

Раніше в поліції повідомили, що слідчі вже відстежили траєкторію польоту кулі і встановили будинок, з якого проводилась стрілянина. Виконавців замаху вдалося затримати завдяки відео з камер спостереження. Ними є двоє молодих людей у ​​віці 18 і 19 років.

 

Замах на Соболєва: затримані — учасники АТО

 

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *