В Україні зросли продажі нових автомобілів

З початку року українці придбали майже 80 тисяч нових легкових авто. Це на 6% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

У листопаді українці зареєстрували 8566 нових автомобілів — на 17% більше, ніж за цей же місяць 2018 року. Про це повідомляє асоціація автовиробників Укравтопром у понеділок, 2 грудня.

Зазначається, що «до жовтневого результату попит на нові авто в Україні трохи зменшився, динаміка набула від’ємного значення — мінус 4%».

Найкращий результат на листопадовому ринку нових легкових авто продемонструвала марка Renault, 1751 автомобілю якої були видані реєстраційні номери, що вдвічі більше, ніж рік тому.

На другому місці, як і в листопаді минулого року — Toyota. Попит на автомобілі цієї японської марки зріс на 66% до 1254 одиниць.

Третю сходинку рейтингу посіла KIA, яка роком раніше перебувала на четвертій позиції. За місяць 753 нових автомобілі KIA поповнили український автопарк, що на 21% більше, ніж в листопаді 2018 року.

З 50-відсотковим зростанням із сьомої на четверту сходинку листопадового рейтингу піднявся Volksvagen — 581 одиниця. Незважаючи на 8-відсоткове падіння реєстрацій, замикає п’ятірку лідерів місяці, як і торік, Skoda — 527 одиниць.

Також в ТОП-10 листопада потрапили: Hyndai — 440 одиниць (+0,5%), Nissan — 361 (-47%), Peugeot — 258 (+40%); Mitsubishi — 254 (+24%), Suzuki — 250 (+30%).

Бестселером місяця став автомобіль Renault Duster — автомобілі цієї моделі в листопаді отримали 688 реєстраційних номерів.

Усього з початку року українці придбали і поставили на облік 79,3 тис. нових легкових автомобілів, що на 6% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Нагадаємо, в жовтні українці купили і зареєстрували майже 9 тисяч нових легкових авто — в порівнянні з минулим роком жовтневий ринок зріс майже на чверть.

Раніше повідомлялося, що влітку в Україні було продано найдорожчі в історії автомобілі. Абсолютний рекорд вартості автомобіля встановив броньований Mercedes-Benz S600 — понад 800 тисяч доларів.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *