Токаєв про Крим: Анексія – занадто важке слово

Президент Казахстану Токаєв не вважає Крим анексованим і відзначив довірчі відносини з Росією.

У Казахстані не вважають події в Криму навесні 2014 року анексією. Про це заявив президент країни Касим-Жомарт Токаєв в інтерв’ю Deutsche Welle.

“Те, що сталося, то сталося. Анексія – це занадто важке слово стосовно Криму”, – заявив Токаєв, відповідаючи на питання, чи був уряд Казахстану “наляканий подіями в Україні, а саме анексією Криму”.

Токаєв зазначив, що казахстанська влада не відчувала жодного страху, оскільки у республіки “абсолютно довірчі, добросусідські відносини з Російською Федерацією”. “Спочатку ми вірили в мудрість, порядність російського керівництва”, – сказав президент Казахстану.

“Хотів би нагадати, що мінські переговори були розпочаті по суті з ініціативи Нурсултана Назарбаєва. Правда, він тоді запропонував Астану, але в силу логістики і віддаленості від Європи було прийнято рішення проводити ці переговори в Мінську”, – нагадав Токаєв.

“На сьогоднішній день мінські угоди по суті є єдиним правовим документом, який може привести в підсумку до врегулювання так званого українського конфлікту”, – наголосив президент Казахстану.

Раніше повідомлялося про скандал навколо Криму з компанією Apple. За вимогами РФ Apple почала показувати на карті Крим як російську територію. Користувачі Apple можуть побачити Крим російським, тільки коли перебувають на території РФ. Влада України зажадала від Apple виправити некоректне позначення Криму. У компанії пообіцяли вивчити систему позначення спірних територій на своїх картах.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *