Складено топ найкращих і найгірших міст світу для переїзду

Несподівано в самому низу рейтингу опинилися туристичні міста Рим і Мілан, а також Нью-Йорк і Лос-Анджелес.

 

Група міжнародних експертів склала список найкращих і найгірших міст світу для переїзду в якості емігранта. Дані рейтингу Expat City Ranking 2019 з’явилися на сайті Internations.org. Українські міста в рейтингу не розглядалися.

 

Очолив рейтинг із 82 міст по всьому світу Тайбей. Столиця Тайваню другий рік поспіль займає лідируючу позицію. Пояснюється це тим, що всі критерії опитування знаходяться на однаковому високому рівні.

 

Так близько 96% експатів заявили, що відчувають себе в безпеці в місті. Також відзначили високу якість життя, місцевий транспорт, систему охорони здоров’я.

 

Також у топ-10 найкращих міст для переїзду в якості емігранта увійшла столиця Малайзії Куала-Лумпур, в’єтнамський Хошимін, Сінгапур, канадський Монреаль, Лісабон у Португалії, іспанська Барселона, Цуг у Швейцарії, Гаага в Нідерландах і швейцарський Базель відповідно.

 

Фото: internations.org

 

Найгіршим містом для переїзду названий Кувейт з дуже дорогою вартістю житла, послуг, складною адаптацією і дискримінацією.

 

Топ-10 найгірших міст для переїзду виглядає так:

 

73. Янгон, М’янма

74. Нью-Йорк, США

75. Ліма, Перу

76. Лос-Анджелес, США

77. Сан-Франциско, США

78. Париж, Франція

79. Лагос, Нігерія

80. Мілан, Італія

81. Рим, Італія

82. Ель-Кувейт, Кувейт

 

Рим і Мілан респонденти оцінили погано через брак можливостей для пошуку роботи і власного бізнесу, високих податків, бюрократії, стану інфраструктури і так далі.

 

В опитуванні Expat Insider 2019 брали участь понад 20 000 громадян, що переїхали жити в іншу країну. Вони описали понад 25 різних аспектів, таких як якість і вартість життя, перспективи для пошуку роботи і кар’єри, наявність житла, лояльність місцевого населення, можливості для дозвілля і т.д.

 

Раніше National Geographic назвав найкращі туристичні місця 2020 року. Також писалося про те, що був названий топ-5 найбільш відвідуваних міст світу.

 

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *