Рух на Північному мосту в Києві частково обмежать

Обмеження діятиме з 8:00 до 17:00 18 листопада. У КМДА кажуть, що намагатимуться завершити роботи до вечірньої години пік.

 

У Києві на Північному мосту частково обмежать рух у понеділок, 18 листопада. Про це повідомила прес-служба КМДА в неділю, 17 листопада.

 

Повідомляється, що обмеження діятиме з 8:00 до 17:00.

 

Як відзначили в комунальній корпорації, триває поточний ремонт покриття Північного мосту. Роботи виконують поетапно, мінімізуючи обмеження руху. Роботи будуть проходити в напрямку Троєщини.

 

«Щоб менше впливати на трафік, основні роботи планується зробити до вечірніх годин пік. Під час робіт рух буде частково обмежено», — йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, що раніше фахівці заявили про критичний стан мосту Патона в Києві. Представник Інституту електрозварювання ім. Патона заявив, що обстеження виявило серйозну корозію металу, міст у непрацездатному стані, і його потрібно терміново закрити на ремонт.

 

Також повідомлялося, що в Києві встановлено прогін Шулявського мосту над проспектом Перемоги. Під час зведення шляхопроводу використовуються потужні домкрати, що дозволяють у стислі терміни здійснити масштабні роботи.

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *