Розмороження ситуації на Донбасі чекати поки не варто — Макрон

Результатом зустрічі в нормандському форматі буде короткостроковий прогрес у врегулюванні ситуації на Донбасі.

 

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що результатом зустрічі в нормандському форматі в Парижі 9 грудня буде короткостроковий прогрес з обміну утримуваних осіб між Україною і Росією і з припинення вогню на Донбасі.

 

«Що стосується розмороження, я не думаю, що про це може йти мова, тому що ми бачимо, що кожен день, кожну тиждень нові жертви. І навіть сьогодні, коли ми говоримо, в контактній зоні були жертви», — сказав політик під час прес-конференції за підсумками саміту в ніч на вівторок, 10 грудня.

 

Разом з тим Макрон назвав важливим етапом зустріч в нормандському форматі, оскільки це перша така зустріч за останні три роки.

 

«Ми показуємо формат дипломатичний і його важливість, тому що тільки дипломатичний формат може забезпечити правильне використання мінських домовленостей», — зазначив французький лідер.

 

Нагадаємо, Макрон заявив, що між Україною і Росією відновлюються дипломатичні відносини. Він позитивно оцінив першу зустріч президентів України і РФ. Чергова зустріч в нормандському форматі, за словами Макрона, повинна відбутися протягом чотирьох місяців.

 

 

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *