Росія і Україна провели газові переговори у Відні

Міністри енергетики України і Росії, керівництво Нафтогазу і глава Газпрому зустрілися в Австрії. Сторони обговорили транзит газу і врегулювання взаємних претензій.

 

Міністр енергетики та захисту навколишнього середовища України Олексій Оржель, міністр енергетики РФ Олександр Новак, голова правління Газпрому Олексій Міллер, керівники Нафтогазу України і ТОВ Оператор газотранспортної системи України провели переговори у Відні в четвер, 28 листопада. Про це йдеться в повідомленнях Міненерго РФ і Газпрому.

 

«Сторони обговорили російсько-українське співробітництво в газовій сфері — врегулювання взаємних претензій щодо виконання контрактів, умови транзиту російського газу в Європу з 2020 року, перспективи прямої купівлі російського газу для споживачів України», — наголошується в повідомленні.

 

Також на зустрічі відбувся обмін пропозиціями щодо вирішення поставлених перед сторонами питань, досягнуті домовленості щодо інтенсифікації спільної роботи в двосторонньому форматі в найближчі дні.

 

Раніше виконавчий директор Нафтогазу Юрій Вітренко повідомив, що крайній термін для укладення довгострокового контракту на транзит газу з Росією — 13 грудня.

 

Відзначимо, новий раунд газових переговорів запланований на перший тиждень грудня, а на 29 листопада заплановані консультації.

 

 

 

Україна-Росія: газове питання

СюжетГазові переговори: нова пропозиція ЄС і «пакетне» рішення РФ — DW

Міністр економіки ФРН заявляє про прогрес у спорі щодо транзиту газу

Порошенко: «Північний потік-2» робить ФРН залежною від Росії

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *