Путін: Готові зберегти транзит газу через Україну

Питання про газовий контракт можуть обговорити на зустрічі нормандської четвірки, якщо сторони не домовляться до цього моменту.

Президент Росії Володимир Путін напередодні нормандської зустрічі знову заявив, що РФ готова зберегти транзит газу через Україну. Про це він сказав після зустрічі з президентом Сербії Александаром Вучичем, повідомляє ТАСС у середу, 4 грудня.

Також він заявив, що Болгарія затягує реалізацію продовження Турецького потоку на своїй території, але РФ знайде інші можливості реалізації проекту.

 

За словами Путіна, сербська ділянка продовження Турецького потоку готова вже на 81% і буде добудована в найближчі тижні.

 

Нагадаємо, Газпром направив Нафтогазу офіційну пропозицію продовжити транзитний контракт або укласти новий на один рік. При цьому російська компанія вимагає відмовитися від судових позовів, а також відновити прямі закупівлі газу. Нафтогаз у своїй відповіді відмовився списувати 3 млрд доларів боргу російській компанії.

 

Відомо, що газове питання можуть обговорити під час зустрічі президентів України Володимира Зеленського і РФ Володимира Путіна на переговорах у нормандському форматі 9 грудня в Парижі.

 

 

Україна-Росія: газове питання

СюжетГазові переговори: нова пропозиція ЄС і «пакетне» рішення РФ — DW

Міністр економіки ФРН заявляє про прогрес у спорі щодо транзиту газу

Порошенко: «Північний потік-2» робить ФРН залежною від Росії

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *