Підсумки 27.11: Програш Газпрому і санкції проти РФ

Газпром програв апеляцію Нафтогазу; Україна ввела санкції за Крим. Корреспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня.

Кабмін призначив мовного омбудсмена

Кабінет міністрів призначив вченого Тетяну Монахову уповноваженим із захисту державної мови.

Монахова народилася 2 липня 1980 року в Миколаєві. У 2002 році закінчила Миколаївський державний педагогічний університет ім. В. Сухомлинського за фахом «Учитель української мови і літератури та англійської мови та зарубіжної літератури». Зараз вона працює завідуючою кафедри журналістики Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Шведський суд відмовив щодо апеляції Газпрому в спорі з Нафтогазом

Апеляційний суд шведського округу Свеа відхилив скаргу Газпрому на рішення Стокгольмського арбітражу щодо спору з Нафтогазом України про постачання газу в Україну. Суд відхилив скаргу Газпрому в частині принципу «бери або плати», а також заборони на реекспорт російського газу. У Нафтогазі назвали «повною перемогою» рішення шведського суду.

Україна ввела санкції проти Росії через Крим

Кабінет міністрів прийняв рішення про введення санкцій проти осіб, які руйнують об’єкти культурної спадщини в Криму, здійснюють там теле- і радіомовлення, а також постачають матеріали для оборонно-промислового комплексу РФ. Всього були введені санкції проти 125 юридичних осіб, з яких 85 зареєстровані на території РФ і 40 — в Криму.

НАБУ затримало бізнесмена Альперіна

Національне антикорупційне бюро затримало бізнесмена Вадима Альперіна. У НАБУ заявили, що одеський бізнесмен очолює злочинну організацію, яка шляхом махінацій незаконно ввозила товари в Україну. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Національний банк звинуватив Коломойського в тиску

Правління Національного банку заявило про тиск з боку бізнесмена Ігоря Коломойського.

«Кілька тижнів триває сфокусована атака на Національний банк у формі замовних спекуляцій і наклепу в ЗМІ, проплачених мітингів під стінами НБУ і навіть спроби насильницького вторгнення в НБУ «тітушок», — йдеться в заяві НБУ.

У фінустанові звинувачують колишнього власника Приватбанку в організації цих акцій.

Старт другого етапу медреформи схвалив Кабмін

Уряд прийняв рішення про початок другого етапу медичної реформи. Кабмін прийняв програму медичних гарантій, яка запрацює 1 квітня 2020 року і стане початком другого етапу трансформації системи охорони здоров’я. Дана програма буде діяти для всіх видів медичної допомоги.

За матеріалами:

Корреспондент.net

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *