Опубліковано розмову «слуги народу» з поліцією Кривого Рогу

Поляков опублікував запис розмови Карявченкова та інших «слуг народу» з керівництвом поліції Дніпропетровської області.

 

Нардеп Антон Поляков опублікував аудіозапис розмови свого колеги з фракції Слуга народу Юрія Карявченкова, яку він провів у Кривому Розі з представниками місцевої поліції. Запис опубликовано в Telegram Полякова в понеділок, 18 листопада.

 

 

«Ось мені і прислали фрагмент розмови «наших» доблесних слуг Богдана з керівником місцевої поліції Кривого Рогу. Буду піднімати ці питання перед президентом і правоохоронними органами. Вважаю, потрібно розібратися в тому, хто взагалі їх уповноважив проводити такі «переговори». Робимо ставки, як швидко їх виключать із фракції, якщо, звичайно, виключать», — написав Поляков.

 

На записі нардеп від «слуг народу» представився сам і представив свою команду.

 

«Я хочу представити всіх, я Юрій Корявченков, я представник Зеленського в Кривому Розі і ми проводили вибори, перший тур і другий тур, парламентські. Це Юра Кисіль, він списковик, а я по 33 округу — це два райони, центрально-міський і металургійний. Володимир Захарченко, мажоритарник по 31 округу — це північний район. Слава Медяник, це Дніпропетровськ — це 27 округ. Він у Дніпропетровську, просто приїхав познайомитися і підтримати, напевно, і Володимира, і вас. Він в комітеті правоохоронних органів, Вова теж» , — йдеться в аудіозапису.

 

На аудіо чутно, що чоловік відзначив, що хоче говорити щодо роботи.

 

 

 

Сам Поляков зазначив, що очікує реакцію голови фракції Слуга народу Давида Арахамії і першого заступника фракції Олександра Корнієнка на аудіозапис.

 

«На п’ятничній фракції Слуга народу Арахамія з Корнієнком дали слово, що в разі появи цього запису депутатів, які ведуть ці «переговори», виключать з фракції. Я розумію, що ні в кого вже немає довіри до цих товаришів, але подивимося, як вони дотримають своє слово», — написав Поляков.

 

Нагадаємо, минулого тижня в Слузі народу заявили про виключення з фракції нардепів Ганни Скороход та Антона Полякова.

 

Але пізніше Арахамія заявив, що для виключення Полякова не вистачає п’яти голосів.

 

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *