“Найгірший кошмар Європи”: The Economist помістив на обкладинку розмову Трампа та Путіна Дмитро УсикОсновні тези
- The Economist випустив матеріал про переговори між Трампом і Путіним, назвавши його “Найгірший кошмар Європи”.
- Видання застерігає, що США можуть скоротити свою присутність у Європі, що поставить під загрозу безпеку континенту та сприятиме реабілітації Путіна.
- The Economist попереджає, що Європа повинна адаптуватися до нових геополітичних реалій, зокрема до можливого зменшення підтримки з боку США.
Обкладинка видання The Economist / фото The Economist
Журнал The Economist зобразив на новій обкладинці переговори Трампа та Путіна. Випуск отримав доволі депресивну назву: “Найгірший кошмар Європи”.
Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на The Economist.
Що The Economist думає про переговори Трампа і Путіна
На тлі останніх заяв Трампа журнал The Economist випустив похмурий матеріал, у якому проаналізував, як Європа повинна відповісти на руйнування післявоєнного порядку. Видання називає минулий тиждень “найпохмурішим з падіння залізної завіси”, наслідки якого поки не зрозумілі.
Україну розпродають, Росію реабілітують, а за Дональда Трампа більше не можна розраховувати на те, що Америка прийде на допомогу Європі під час війни. Наслідки для безпеки Європи серйозні, але вони ще не зрозуміли лідерам і людям континенту,
– йдеться у перших абзацах великого матеріалу.
The Economist зазначає, що ймовірність того, що Трамп залишить Україну не є найгіршим кошмаром Європи. Найгірше – президент США має намір реабілітувати Путіна, відмовившись від політики ізоляції. Видання справедливо зазначає, що Дональд Трамп готовий на такий крок навіть попри відсутність жодних геополітичних зисків для Америки.
Водночас переговори в Ер-Ріяді поставили під сумнів зобов’язання США захищати НАТО. Зокрема, у Європі побоюються, що американці можуть скоротити присутність або зовсім відступити, що залишить Східну Європу відкритою.
“Все це звучить дивно. НАТО був найуспішнішим альянсом у світі: його зникнення важко уявити. Але старі речі минули; все стало новим. Європа має змиритися з цим, поки не пізно”, – вказує The Economist.
Источник: www.24tv.ua