Найбільшого мобільного оператора України купили азербайджанці

Азербайджанці завершили покупку Vodafone Україна. Зміна власника не вплине на операційну діяльність компанії і вона продовжить надавати послуги під тим же брендом.

 

NEQSOL Holding оголосив про успішне фінансування з боку J.P. Morgan Securities Plc і Raiffeisen Bank International A.G. й про завершення придбання 100% акцій Vodafone Україна через азербайджанську телекомунікаційну компанію ТОВ Bakcell, що входить в групу. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

 

J.P. Morgan виступила фінансовим консультантом Bakcell, а також спільно з Raiffeisen Bank International A.G. (RBI) організувала фінансування угоди за участю групи міжнародних банків та інституційних інвесторів.

 

Зміна власника не вплине на операційну діяльність Vodafone Україна, компанія продовжить надавати послуги під брендом Vodafone і виконувати всі зобов’язання перед співробітниками, клієнтами та партнерами.

 

В рамках угоди МТС через свою 100% дочірню компанію Allegretto s.a.r.l. продала 100% -у частку в компанії Preludium B.V. (Нідерланди), єдиному акціонеру ПрАТ ВФ Україна за $ 734 млн, включаючи відкладений платіж на суму майже  $ 84 млн.

 

Нагадаємо, місяць тому Антимонопольний комітет дозволив азербайджанській компанії Bakcell купити мобільного оператора Водафон Україна. Про суму та умови угоди тоді не повідомлялося.

 

Стало відомо, за скільки продають Водафон Україна

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *