На головній вулиці Києва на пішоходів впали риштування: є постраждалі

Риштування, встановлені для фарбування будівлі, звалилися, коли під ними проходили дві жінки. Одна з них отримала травму голови і була госпіталізована швидкою.

У Києві будівельні риштування на Хрещатику впали на пішоходів. Про це повідомляє Київ Оперативний у Facebook у четвер, 5 грудня.

Металева конструкція впала на тротуар, по якому в цей час проходили дві жінки. Одній з них вдалося відскочити, а друга отримала травму голови і була госпіталізована бригадою швидкої допомоги.

Риштування були встановлені робітниками, які займалися фарбуванням фасаду однієї з будівель. Подробиці інциденту з’ясовуються.

Нагадаємо, що раніше в Одесі футбольні ворота вбили іноземного студента. Інцидент стався, коли хлопець, стоячи у воротах, вирішив розім’ятися і повис на них. Конструкція не витримала ваги студента і впала на нього.

Також повідомлялося, що ліфт роздавив ремонтника на будівництві в Києві. Чоловік ремонтував ліфт, коли двері почали закриватися. Він не встиг відійти, і його затиснуло дверима, після чого ліфт рушив.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *