МЗС РФ оперлося словам Єрмака за стіну на Донбасі

У Росії вважають, що помічник Президента України «спекулює на негативних сценаріях» і це «контрпродуктивно» напередодні зустрічі лідерів у Парижі.

 

Заява помічника Президента України Андрія Єрмака про можливість відмежуватися стіною від частини Донбасу є «контрпродуктивною». Про це заявив заступник міністра закордонних справ Росії Андрій Руденко, передає Інтерфакс у четвер, 5 грудня.

 

«Спроби спекулювати на різного роду негативних сценаріях навряд чи корисні напередодні зустрічі лідерів у Парижі. Такі заяви є контрпродуктивними і викликають серйозні питання щодо реальних намірів Києва на майбутньому саміті», — сказав високопоставлений російський дипломат.

 

При цьому Руденко підкреслив, що для Росії головним завданням саміту є підтвердження неухильності сторін у конфлікті — Києва, Донецька і Луганська — від мінських домовленостей. Тодішні угоди повинні залишатися «основою мирного врегулювання кризи на південному сході України», зазначив дипломат.

 

Раніше помічник Президента Андрій Єрмак повідомив, що якщо Росія не погодиться на домовленості про припинення вогню і обмін полоненими, Київ буде готовий будувати стіну на Донбасі.

 

Також Єрмак заявляв, що у Президента Володимира Зеленського хочуть заміни представників ОРДЛО на переговорах у Мінську.

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *