Moneyveo запускає бізнес-рішення з кредитування клієнтів магазинів

Лідер онлайн-кредитування moneyveo запускає партнерську програму з кредитування покупок клієнтів для online- і offline-магазинів.

У портфелі два продукти – кредити Smart (до 20 000 грн) і Comfort (до 30 000 грн). Перший дозволяє купувати товари з відстрочкою платежу до 30 днів, при використанні другого надається розстрочка з регулярними платежами.

Для зручності клієнтів в магазинах доступний альтернативний спосіб оформлення кредиту – за допомогою QR-коду. У разі необхідності проконсультує продавець на касі.

На інтернет-майданчиках відвідувач отримає можливість швидкої покупки в кредит не тільки традиційних товарів, але й послуг. Наприклад, оплату мобільного зв’язку або комунальних.

«Швидке онлайн-кредитування призведе до зростання продажів і позитивно вплине на лояльність клієнтів завдяки своїй доступності. Ми видаємо кредити більш широкій аудиторії, ніж банки, а це допоможе магазинам розширити базу нових покупців. Важливо, що сервіс безкоштовний для партнерів і відрізняється гнучкими можливостями інтеграції. А за рахунок крос-маркетингової підтримки магазини ще отримають додаткове промо і більш високу впізнаваність», – зазначив керівник департаменту з розвитку бізнесу moneyveo Анатолій Авдєєв.

Серед інших переваг сервісу – зручність і простота оформлення кредиту. Сервіс moneyveo доступний 24/7 на всій території країни. На оформлення кредиту клієнт витратить не більше 8 хвилин. З документів необхідні тільки паспорт та ІПН. Покупцеві не потрібні поручителі, довідка про доходи з місця роботи.

Для отримання грошей достатньо заповнити онлайн-заявку. Ніяких паперових договорів, візитів в офлайн-відділення та дзвінків контакт-центру. Також у послузі відсутні приховані платежі та комісії (разові або при погашенні).

Важливо, що сервіс гарантує захист персональних даних кожного клієнта, про що свідчить отримання компанією сертифіката відповідності вимогам PCI 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *