Мінекономіки запустило приватизацію 339 держпідприємств

Більшість з держпідприємств не здійснюють ніякої виробничої діяльності, але мають на балансі нерухоме майно.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства ініціювало передачу до Фонду держмайна 339 державних підприємств для їхньої подальшої приватизації. Про це повідомив перший заступник профільного міністра Павло Кухта на своїй сторінці у Facebook у середу, 20 листопада.

«Сьогодні запустили передачу з Мінекономіки в управління Фонду держмайна України 339 держпідприємств на приватизацію, виконуючи доручення президента України про передачу 500 об’єктів до кінця 2019 року. Більшість з них — неефективні, ніякої виробничої діяльності не здійснюють, але мають на балансі нерухоме держмайно», — розповів Кухта.

 

За його словами, Мінекономіки — перше міністерство, яке почало масову передачу у ФДМ таких непрофільних об’єктів.

 

«Далі м’яч на полі Фонду держмайна, який підготує і проведе публічні аукціони, щоб ці активи нарешті запрацювали на користь українців. Передаємо челлендж з передачі непрофільних ДП іншим міністерствам», — зазначив заступник міністра.

 

Раніше в Мінекономіки назвали об’єкти, які не можна приватизувати. Зазначалося, що перелік майна до приватизації буде складатися за чіткими критеріями.

 

Також президент Володимир Зеленський заявив про підготовку великої приватизації в Україні.

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *