Кабмін продав держоб’єктів на 100 мільйонів

Найбільший серед проданих державних об’єктів — це оптовий ринок в Броварах, який був проданий за 44,5 млн гривень.

До державного бюджету передадуть 108,5 млн гривень від продажу трьох об’єктів державної власності. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

За даними Фонду держмайна, найбільший серед проданих державних об’єктів — це оптовий ринок в місті Бровари, який був проданий за 44,5 млн гривень, тобто в 10 разів дорожче за стартову ціну, яка становила 4 млн гривень.

Крім того, за 3,5 млн гривень продали Центр по сертифікації будівельних матеріалів, виробів та конструкцій. Ціна продажу стартувала з 270 тисяч гривень і зросла в 13 разів. За об’єкт боролися 10 учасників торгів.

А також Фонд держмайна продав 100% державного пакета акцій АТ Україна Туристична, яка продана на 35% дорожче за стартову ціну.

«Фонд держмайна повинен продовжити роботу за 415 об’єктами з 500, які уряд нещодавно передав до Фонду державного майна», — йдеться в повідомленні.

Раніше стало відомо, що Укроборонпром віддасть підприємства на приватизацію. Список підприємств держконцерну, які будуть приватизовані, визначиться вже в цьому місяці.

Прем’єр назвав компанію з топ-списку приватизації

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *