Фільм Джокер встановив ще один світовий рекорд

Стрічка Тодда Філліпса стала першою картиною з R-рейтингом в історії кінематографу, що зібрала понад мільярд доларів.

Фільм «Джокер» (Joker) режисера Тодда Філліпса з актором Хоакіном Феніксом у головній ролі заробив більше мільярда доларів у світовому прокаті. Про це повідомляє спеціалізований сайт Box Office Mojo в понеділок, 18 листопада.

Картина за сьомий вікенд, 15-17 листопада, заробила в Північній Америці $5,6 млн. Її загальносвітові збори досягли $1 млрд 16 млн. При цьому «домашня каса» становить 322 млн, а світові збори — $694 млн.

Зазначається, що творіння Тодда Філліпса стало першою стрічкою з R-рейтингом (до перегляду не допускаються особи, молодші за 17 років без супроводу батьків — ред.) в історії кінематографу, що зібрала настільки значну суму. Крім того, «Джокер» став лише третім фільмом в історії, кому це вдалося без прокату в Китаї.

Раніше повідомлялося, що «Джокер» став найприбутковішим фільмом в історії, заснованим на коміксах, зі співвідношенням виробничого бюджету ($62,5 млн) і зборів у прокаті.

Нагадаємо, «Джокер» побив касовий рекорд у США, заробивши в перші прокатні вихідні $93,5 млн. Цей показник виявився найкращим в жовтні за всю історію американського бокс-офісу.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *