Екс-глава Microsoft Україна стала заступником Абромавічуса

Надія Васильєва відповідатиме за інновації в галузі військової промисловості на базі Укроборонпрому.

 

Генеральний директор Укроборонпрому Айварас Абромавічус призначив колишню главу Microsoft Україна Надію Васильєву своїм заступником із питань цифровізації та інновацій. Про це у п’ятницю, 15 листопада, повідомила прес-служба концерну.

 

Відзначається, що серед основних завдань нового заступника — цифрова трансформація підприємств-членів концерну, побудова віртуалізованого спільного центру компетенцій, трансфер технологій для спільних підприємств, створення кіберпідрозділу для нових продуктів.

 

В Укроборонпромі уточнили, що Васильєва — кандидат економічних наук, магістр міжнародного права. У 2014-2017 роках вона була генеральним директором Майкрософт Україна.

 

Нагадаємо, 30 серпня президент України Володимир Зеленський призначив Абромавічуса генеральним директором Укроборонпрому.

 

У середині вересня глава держконцерну затвердив на посаді заступників за чотирма ключовими напрямками діяльності Укроборонпрому Романа Бондаря, Надію Бігун, Сергія Іванюту та Олега Яковенка.

 

На початку жовтня Абромавічус призначив ще трьох заступників: директора HR-департаменту, начальника управління комунікацій і заступника з безпеки держконцерну.

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *