Дуда скликає засідання Ради нацбезпеки на тлі мирних переговорів і візиту Келлога в Київ Софія Назаренко Маргарита ВолошинаОсновні тези
- Президент Польщі Анджей Дуда скликає Раду національної безпеки для узгодження дій на тлі переговорів США з Москвою та Києвом.
- Засідання відбудеться після візиту спецпредставника США Кіта Келлога до Києва, щоб обговорити майбутні мирні переговори.
Президент Польщі Анджей Дуда скликає засідання Ради нацбезпеки / Фото AP, Alessandra Tarantino
Президент Польщі Анджей Дуда скликає проведення Ради національної безпеки у понеділок, аби узгодити подальші кроки на тлі контактів Вашингтону з Москвою та Києвом.
Про це заявив Дуда після зустрічі зі спецпредставником США з питань України та Росії Кітом Келлогом, повідомляє кореспондентка 24 Каналу у Варшаві.
Що відомо про засідання
Польський президент наголосив, що зустріч відбудеться після візиту Кіта Келлога до Києва.
Тоді ми знатимемо більше про попередні переговори, домовленості щодо майбутніх мирних переговорів, які лише розпочнуться, оскільки те, що зараз відбувається в Саудівській Аравії, є частиною цього процесу, але головним є побудова сталої ситуації безпеки в нашій частині Європи,
– сказав Дуда.
Анджей Дуда зазначив, що Варшава готова долучитися до переговорного процесу.
Нагадаємо, що ще раніше він зазначив, що якщо адміністрація Трампа запросить за стіл переговорів інші держави, окрім України та Росії, “в інтересах України було б, щоб там була і Польща”.
До слова, також польський лідер повідомляв, що сподівається, що новий американський лідер Дональд Трамп зможе завершити війну в Україні. На його думку, США “дуже сильно вступили у гру”.
Источник: www.24tv.ua