Скандал Помпео з журналісткою: Держдеп видалив її ім’я за списку ЗМІ на час подорожі Європою

Зміна списку відбулась раптово через декілька днів після грубощів дипломата.

Державний департамент США видалив з акредитованого списку ЗМІ журналістку, на яку держсекретар Майк Помпео кричав після запитання про Україну, повідомляє CNN.

Під час подорожі Європою Помпео має відвідати Україну, Велику Британію, Білорусь, Казахстан та Узбекистан.

Більше про: "Український" скандал у Вашингтоні

  • Болтон у своїх мемуарах підтвердив, що Трамп заморозив допомогу Україні в обмін на справу проти Байдена
  • Віцепрезидент США скасував візит на інавгурацію Зеленського через відмову України почати розслідування проти Байдена – Парнас
  • "Відверта брехня". Байден звинуватив Трампа у приховуванні причин вбивства Сулеймані

Зміна списку відбулась раптово через декілька днів як дипломат грубо відповів на запитання репортерки NPR Мері Келлі.

У відповідь на це Асоціація кореспондентів Держдепу заявила, що протестує проти таких рішення видалити Келлі із літака Помпео.

25 січня державний секретар США Майк Помпео вилаявся на журналістку та навіть попросив її знайти Україну на мапі світу після незручних запитань щодо звільнення колишньої амбасадорки США в Україні Марі Йованович. 

За словами журналістки, після того як вона почала запитувати у Помпео, чому Держдеп не заступається за Йованович, яку критикував Трамп та його оточення, він заявив, що сказав “все, що хотів” і різко перервав інтерв’ю.

Через деякий час помічник запросив журналістку Марі Келлі до кімнати Помпео у Держдепі без диктофону, де державний секретар США, за словами Келлі, кричав на неї “приблизно стільки ж часу, скільки тривало саме інтерв'ю”. 

Такі заяви Помпео сталися напередодні його візиту до Києва, який запланований на 30 січня. 

Плейлист
40 відео

Хронологія Ukrainegate

Київ виявився втягнутим у велику американську політичну гру, яка може завершитись імпічментом президента Трампа. Україна набуває репутації країни, де американські політики провертають свої темні справи та зводять між собою рахунки.

25 вересня Білий дім опублікував стенограму телефонної розмови між президентом США Дональдом Трампом і президентом України Володимиром Зеленським. Глави держав обговорювали сина колишнього віцепрезидента Джо Байдена – прямого конкурента Трампа на наступних виборах президента США. Це викликало скандал, який призвів до запуску імпічменту американського президента.

Палата представників Конгресу США проголосувала більшістю за оголошення імпічменту президенту Дональду Трампу. Вона затвердила дві статті звинувачення: зловживання владою (підтримали 230 конгресменів, проти – 197) і перешкоджання роботі Конгресу (за 229, проти – 198).

У січні 2020 року справу почав розглядати Сенат США. Процедура має вигляд судового процесу, у якому сенатори стають присяжними, а члени палати представників – стороною обвинувачення. Після цього відбувається голосування. Якщо дві третини сенаторів голосують “за” – президента відсторонюють від посади.

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *