Коронавірус із Китаю дістався Німеччини, також є підозри на зараження людей в Чехії

У Німеччині підтверджено перший випадок захворювання, у Чехії – спостерігають за пацієнтами з підозрою.

Перший випадок захворювання китайським коронавірусом 2019 nCoV підтвердився в Німеччині, повідомляє DW з посиланням на Міністерство охорони здоров'я німецької федеральної землі Баварія.

Більше про: Убивчий коронавірус у Китаї

  • Кількість жертв китайського коронавіруса перевищила 100 осіб, майже три тисячі – заражені
  • Смертельний коронавірус із Китаю. Жителі ізольованого Уханя влаштували флешмоб на підтримку самих себе
  • Чорнобиль 2020. Жителі Китаю порівнюють запізнілу реакцію влади на коронавірус з діями СРСР після вибуху на ЧАЕС

Коронавірус був виявлений у чоловіка з району Штарнберг. “Він перебуває під наглядом і ізольований”, – наголошується в повідомленні. Медики оцінюють його стан як стабільний.

Водночас у Чехії лікарі зараз спостерігають за трьома пацієнтами з підозрою на коронавірус 2019 nCoV, повідомляє телеканал ČT24.

Хворі, які можуть бути заражені новим вірусом, госпіталізовані в Моравії-Сілезькомукраї і Злинському краї.

За словами головного санітарного лікаря Чехії Єви Готтвалдови, офіційно підтверджених випадків зараження в республіці немає.

ТСН.ua

Читайте також:

Коронавірус з Уханя крокує планетою: чи варто хвилюватися українцям

Жінка, яка звернулася до лікарні Моравії-Сілезького краю, повернулися з Китаю 11 днів тому. Вона китаянка, приїхала в країну до родичів і відчула себе погано вже в Європі. У неї був кашель і висока температура.

Другий хворий – 30-річний чоловік з Опави. Він приїхав з Китаю три тижні тому, весь цей час почувався погано. У обох пацієнтів взяли проби крові і відправили до Національного інституту народного здоров'я.

Третім підозрюваним на зараження вірусом став чоловік зі Злінського краю, який був в Китаї в туристичній поїздці, звідки повернувся на початку січня. Зараз він перебува в інфекційному відділенні лікарні, його кров також взяли на аналіз.

Відео

Що таке коронавірус та чим небезпечний його новий тип, виявлений у Китаї  

Боятися, що всі заражені коронавірусом помруть, не варто. Бо дві попередні епідемії коронавірусів убили людей менше, ніж один свинячий грип 2009 року. То чим же небезпечний новий китайський коронавірус та як усе-таки не захворіти – дивіться далі.    

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час – святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують – приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

Відео

Коронавірус передається під час інкубаційного періоду – китайське МОЗ

Лише за останню добу від нього загинули 24 людини, таким чином кількість загиблих натепер зросла до 80. Число інфікованих також підскочило – 3 тисячі людей перебувають на лікарняних ліжках. З них 41 – за межами Китаю. Підтверджені випадки найбільше фіксують в азійському регіоні, згідно з даними ВООЗ, однак вірус встиг поширитися ще й на США, Австралію, Канаду та Францію.

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео

Чому Україні не варто панікувати через смертельний коронавірус – пряме включення

 Смертельний коронавірус стрімко поширюється. Тому китайці відмовилися від масового святкування свого 4 718-го Нового року – одного з найбільших свят для жителів Сходу. Заходи безпеки посилили у всьому світі. До чого вдалася Україна – ми зараз розпитаємо в нашого кореспондента Петра Кузика.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *