В ISW розповіли, що криється за вимогою Путіна про “тимчасову адміністрацію” в Україні Анастасія БезейкоОсновні тези
- Владімір Путін запропонував створити в Україні “тимчасову адміністрацію” під егідою ООН, аби в подальшому встановити дружній до Росії уряд.
- Озвучений Кірілом Логвіновим план дозволить Росії як постійному члену Ради Безпеки ООН подати свою пропозицію щодо уряду України та накласти вето на будь-яку невигідну ініціативу.
Підпишись на нашWhatsApp
Логвінов розповів деталі вимоги Путіна / Колаж 24 Каналу, фото росЗМІ
Нещодавно Владімір Путін закликав до створення в Україні “тимчасової адміністрації” для проведення буцімто “демократичних виборів”. Російський дипломат розкрив нові деталі вимоги агресора.
Про це повідомляє 24 Канал із посиланням на звіт ISW за 30 березня. Кремлівський план оприлюднив постійний представник Росії при Європейському Союзі Кіріл Логвінов.
У чому небезпека пропозиції Логвінова
Президент Росії вимагає змінити владу в Україні шляхом створення зовнішніми сторонами “тимчасової міжнародної адміністрації” під егідою Організації Об’єднаних Націй у найближчому майбутньому.
Логвінов стверджує, що ООН має досягти домовленості про передачу влади після запровадження режиму припинення вогню. Він пропонує посередникам або генсеку ООН подати офіційне звернення про створення відповідної “тимчасової адміністрації” в Україні.
Водночас Рада Безпеки ООН, за планом дипломата, повинна підтримати цей мандат, а будь-який її член зможе подати на розгляд проєкт пропозицій щодо складу і фінансування такої влади. Окрім того, остаточний варіант мав би отримати підтримку постійних членів.
В інституті вивчення війни зазначають – така схема Логвінова дозволить Росії як постійному члену Ради Безпеки подати свою пропозицію щодо тимчасового українського уряду й накласти вето на будь-яку невигідну для Кремля ініціативу, а також позбавити Україну можливості брати участь у процесі.
Логвінов і ТАСС підтримують нещодавні зусилля Путіна, спрямовані на висунення нової вимоги в дискусіях щодо врегулювання війни, яка відповідає давнім зусиллям Кремля, спрямованим на встановлення в Україні дружнього до Росії уряду,
– зазначають аналітики ISW.
До того ж Москва намагається диктувати пов’язані з цією вимогою послідовність і процеси, “тримаючи в заручниках” переговори про припинення вогню, аби отримати додаткові поступки від Заходу.
Источник: www.24tv.ua