У день самотніх людей компанія побила свій торішній рекорд за перші 90 хвилин безмежного продажу.
Китайська компанія Alibaba Group Holdings Ltd. встановила новий рекорд з продажу – у день самотніх людей (або день холостяків), який відзначається в КНР щороку 11 листопада, повідомляє Інтерфакс-Україна.
Так, за підсумками 24-годинної акції були реалізовані товари на суму понад 268 млрд юанів ($ 38,3 млрд). Покупцями виступили, за попередніми оцінками, близько півмільярда осіб як з Китаю, так і з усього світу.
Менш ніж за 90 хвилин з моменту старту розпродажу обсяг продажу на платформах Alibaba досяг 114 млрд юанів ($ 16,3 млрд), що становить більше половини з усього продажу за весь день роком раніше, зазначає агентство Bloomberg.
11 листопада 2018 року були реалізовані товари на загальну суму 213,5 млрд юанів ($ 30,7 млрд), що на 27% перевищило показник попереднього року.
У день холостяків продається більше товарів, ніж за п’ять днів американського марафону з продажу з нагоди дня подяки і аж до кіберпонеділка (цього року цей період триватиме з 28 листопада до 1 грудня).
День одиноких людей (або день холостяка) – не зовсім традиційне китайське свято. За даними видання китайської компартії Женьмінь Жибао, студенти КНР придумали його в 1990-ті роки на противагу Дню святого Валентина. Дату 11 листопада було обрано невипадково: на думку довірливих до магії цифр китайців, число 11.11 нагадує “голі гілки” – таким порівнянням у Китаї називають одиноких чоловіків і жінок.
Alibaba влаштовує масштабний розпродаж 11 листопада з 2009 року. Незважаючи на те, що за нею цю традицію підхопили компанії-конкуренти, включаючи JD.com, широкий розпродаж у день самотніх людей асоціюється саме з Alibaba.
Раніше повідомлялося, що Alibaba за дев’ять годин продала товари на рекордні $ 23 млрд.
Нагадаємо, минулого тижня на Київському економічному форумі виступив засновник Alibaba Group Джек Ма. Найбагатша людина Азії і Китаю заявила про великий потенціал України для розвитку, вказавши серед достоїнств країни родючу землю, відкритих і готових до змін людей, красивих жінок, багату історію.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.
Источник: www.ua.korrespondent.net