Куба, Тайвань і навіть КНДР: у The Hill припустили, що ще входить у “список покупок” Трампа Дмитро УсикОсновні тези
- Не виключено, що Дональд Трамп розглядає можливість включення до “списку покупок” нових країн.
- Експерт Дуглас Маккіннон припускає, що Трамп може розглядати їх для потенційного придбання або ситуаційної обізнаності.
- Куба є першою у списку через її близькість до США та загрози, які вона може представляти.
Трамп хоче купити більше країн / Колаж 24 Каналу, фото Getty Images
Обраний президент США Дональд Трамп вже заявив про плани на Канаду, Гренландію та Панамський канал. Водночас на цьому “список покупок” Трампа може не обмежитися.
Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на колонку Дугласа Маккіннона, консультанта з питань політики та комунікацій, який працював у Білому домі за президентів Рональда Рейгана та Джорджа Буша-старшого виданню The Hill.
Які території може мати Трамп у своєму “вішлісті”
Так, Дуглас Маккіннон припускає, що Трамп із його поглядами на успішні бізнес-угоди тепер тренується на країнах, а не на будівлях і готелях. Ймовірно, тепер його політика щодо проблемних країн полягає у питанні: “А що, якби ми просто купили їх і зробили частиною США?”
Це усвідомлення, у свою чергу, викликає запитання: які ще країни мають бути в списку покупок Трампа? Якщо не для фактичного придбання або складання, то принаймні для ситуаційної обізнаності,
– пише експерт.
Маккіннон зауважує, що питання, очевидно, дещо нахабне, але тут є дуже серйозна складова.
Першим об’єктом для потенційного “придбання” аналітик називає Кубу. Ця комуністична нація швидко розпадається, але її близькість до США в поєднанні з можливостями, які вона пропонує противникам США, усе ще кваліфікують її як явну та дійсну небезпеку.
Проте навіть залишаючи осторонь корумповане та невдале керівництво Куби, навряд народ острова хотів би, щоб їх острівна держава негайно стала частиною США.
“Додаючи до списку “а що, як”, що скажете про Багами, Гаїті, Тайвань чи навіть Північну Корею? Трамп, будучи Трампом, сприймає світ через власну призму”, – каже експерт.
Зазначимо, що раніше Трамп заявив, що не виключає можливості застосування військової сили для контролю над Гренландією та Панамським каналом. Новообраний президент США наголосив, що вони потрібні США “для економічної безпеки”.
Трамп також заявив, що коли Данія навіть має якесь законне право на Гренландію, то все одно повинна відмовитися від неї. Щодо Панамського каналу, то, на думку Трампа, він “був побудований для американських військових”.
Источник: www.24tv.ua