Звернутися з питань розміщення реклами
В окупованому Криму збільшується супротив – в.о. постпреда президента
В окупованому Криму посилюється супротив через дії України щодо звільнення півострова. Україна розглядає політико-дипломатичний шлях деокупації через брак військових можливостей.
Через повномасштабне вторгнення рф супротив в окупованому Криму збільшується, оскільки чим більше дій вживає Україна для звільнення півострова, тим більше зростає цей супротив.
Про це повідомила журналісту УНН т.в.о. Постійного Представника Президента України в АР Крим Ольга Куришко.
У зв’язку з повномасштабним вторгненням кількість супротиву збільшується, оскільки чим більше дій вживає Україна для звільнення Криму, тим більше зростає супротив в самому Криму. Це означає, що нас чують, бачать та чекають повернення України на територію звільненого Криму
– сказала Куришко.
Вона зазначила, що з іншого боку, питання шляху звільнення Криму насправді закріплено вже попередньо в Стратегії деокупації та реінтеграції.
Йдеться про політико-дипломатичний шлях. В якийсь момент, коли у нас була можливість, ми говорили про можливе військове звільнення, зараз ситуація змінюється й можливостей не так багато. Тому в принципі модальності можуть бути різні, ми не заперечуємо ні один, ні інший шлях, просто все залежить від можливостей, які у нас будуть як в держави
– заявила Куришко.
Окрім того, вона прокоментувала русифікації дітей в окупованому Криму.
Вони (росіяни – ред.) з окупованого Криму роблять центр тяжіння й вони про це публічно заявляють. Тобто вони намагаються організовувати заходи загально російського значення на території тимчасово окупованого Криму й навпаки притягувати дітей з території рф та новоокупованих територій на територію Кримського півострова. Тим самим створюючи ілюзію, картинку про те, що це якийсь регіон тяжіння молоді
– сказала Куришко.
Куришко зазначила, що окупанти хочуть ще більше заземлитися, ще більше пустити коріння та повністю русифікувати Крим.
Партизани виявили стратегічну базу радіолокації рф біля Євпаторії14 груд. 2024, 06:27 • 21004 перегляди
Доповнення
20 листопада 2024 року повідомлялося, що Президент Володимир Зеленський заявляв, що Україна не визнає жодну окуповану територію російською, зокрема ті, які були захоплені з 2014 року, і не готова поступатися Кримом у мирній угоді. Він підкреслив, що Крим може бути повернутий дипломатичним шляхом, без значних людських втрат.
2 грудня в інтервʼю Kyodo News Зеленський заявляв, що українській армії бракує сил для повернення всіх окупованих територій, зокрема Криму, тому потрібні дипломатичні рішення, які можливі лише за умови достатньої сили для стримування нової агресії.
Окрім того, Зеленський зазначав, що запрошення в НАТО має бути для всієї України, але дія Альянсу може бути на ту частину території, яку контролює Київ з майбутнім розширенням.
Додамо
Влітку цього року Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що в України є план з повернення тимчасово окупованого Криму. За його словами, Київ зробить все можливе, щоб досягти міжнародно визнаних кордонів 1991 року.
Очільник ГУР МО Кирило Буданов в серпні цього року висловлював думку, що відвоювати Крим буде простіше, ніж Донбас, через дві ключові точки входу: Кримський міст і Перекопський перешийок.
Источник: www.unn.com.ua