У чотирьох навчальних центрах ЗСУ тривалість БЗВП збільшили на 50%, – Генштаб

У чотирьох навчальних центрах ЗСУ тривалість БЗВП збільшили на 50%, – Генштаб Дмитро УсикОсновні тези

  • Тривалість базової загальновійськової підготовки (БЗВП) у чотирьох навчальних центрах ЗСУ збільшено до 1,5 місяця.
  • Оновлена програма містить вивчення застосування БпЛА, засобів радіоелектронної боротьби, тактико-вогневої підготовки та навичок виживання.
  • Пілотний проєкт залучив близько 500 військовослужбовців, а результати будуть проаналізовані в грудні 2024 року.

Базова загальновійськова підготовка / Getty Images Більше цікавих аудіоновинСлухатиСлухати цю новину00:0000:43x Аудіо синтезовано з використанням AI. Слухати цю новину00:0000:43x Аудіо синтезовано з використанням AI.

На базі чотирьох навчальних центрів Збройних сил України тривалість базової загальновійськової підготовки (БЗВП) збільшили. Тепер навчання триватиме 1,5 місяця замість 30 днів.

Про це повідомив заступник начальника Головного управління доктрин і підготовки Генерального штабу ЗСУ Євген Межевікін на брифінгу в Києві.

Збільшення терміну БЗВП

Євген Межевікін вказав, що один із важливих кроків, які зроблені для посилення підготовки та покращення якості навчання військовослужбовців у навчальних центрах, є збільшення строків БЗВП.

З цією метою розроблена та затверджена програма БЗВП з терміном навчання 1,5 місяця,
– сказав Межевікін.

Посадовець Генштабу вказав, що це пілотний проєкт. Наразі за рішенням головкома Сирського він впроваджується на базі чотирьох ключових навчальних центрів ЗСУ. До цього експерименту залучені близько 500 військовослужбовців.

Межевікін зазначив, що оновлена програма БЗВП передбачає вивчення основ застосування БпЛА та окопних засобів радіоелектронної боротьби та розвідки (РЕБ/РЕР), посилення тактико-вогневої підготовки, розвідувально-диверсійної діяльності та навичок виживання на фронті, особливо виживання в холодну пору року.

Результати пілотного проєкту проаналізують у грудні 2024 року. Після цього Олександр Сирський вирішить, чи поширювати таку практику на інші навчальні центри.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *