Путін намагається підштовхнути Захід до вимушеного стримування, – ISW

Путін намагається підштовхнути Захід до вимушеного стримування, – ISW Анастасія ЛукашевськаОсновні тези

  • Путін використовує залякування та погрози ядерною зброєю для стримування Заходу та впливу на рішення у країнах.
  • Путін загрожує вивести Росію з ДРСМД через розміщення ракет в Німеччині.
  • США та Німеччина планують розгортання вогневих засобів великої дальності в Німеччині з 2026 року.

Путін залякує Захід ядеркою / Getty ImagesБільше цікавих аудіоновинСлухати00:0000:521x1x Аудіо синтезовано з використанням AI. Більше Аудіоновин

Російський диктатор Володимир Путін використовує тактику залякування та погроз ядерною зброєю для стримування Заходу та впливу на ухвалення рішень у його країнах.

Про це ідеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW). Зокрема, аналітики проаналізували заяву Путіна під час військово-морського параду у Санкт-Петербурзі.

Про яку заяву мова

Путін заявив, що якщо США у 2026 році розмістять ракетні системи великої дальності в Німеччині, то час польоту до російських промислових і оборонних об’єктів становитиме близько 10 хвилин.

Диктатор пообіцяв вжити “дзеркальних заходів” та вивести Росію з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД).

Путін помилково намагається представити розгортання Росією заборонених Договором про РСМД ракет, ймовірно, як частину його постійних зусиль, спрямованих на використання брязкання ядерними шаблями, щоб підштовхнути Захід до вимушеного стримування,
– йдеться у звіті.

Розміщення ракет: головне

США та Німеччина з 2026 року планують розпочати “епізодичне розгортання” на території Німеччини вогневих засобів великої дальності, зокрема Стандартної ракети 6 (SM-6) і наземних ударних ракет “Томагавк”.

Також США розгорнули ракетні системи середньої дальності “Тайфун” (Typhon Mid-Range Capability, MRC) в Данії та на Філіппінах у рамках нещодавніх спільних навчань.

Довідково. Натомість диктатор Володимир Путін під час візиту до КНДР підписав Договір про всеосяжне стратегічне партнерство, яке передбачає, що Росія та КНДР негайно нададуть одна одній допомогу, якщо одна зі сторін зазнає нападу та опиниться у стані війни.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *