У Львівському ТЦК прокоментували інформацію про нібито штучні черги на оновлення даних Ярослав ПогончукОсновні тези
- Обвинувачення в адресу ТЦК Перемишлян у створенні штучних черг для затримки обробки документів.
- Військовослужбовці відкидають звинувачення, пояснюючи затримки високим напливом громадян та вимкненням електроенергії.
- Відео з телеграм-каналів показує велику кількість людей перед воротами ТЦК у Перемишлянах, але адміністратори каналу не мають доказів щодо штучних черг.
- ТЦК стверджує, що робить усе можливе для швидкої обробки документів та закликає до терпіння та розуміння громадян.
У ТЦК прокоментували інформацію про створення штучних черг / Колаж 24 Каналу (фото ілюстративне)
Нещодавно в мережі з’явилися обвинувачення в бік ТЦК Перемишлян стосовно того, що там створюють штучну чергу. Втім, у Львівському ТЦК та СП заперечили цю інформацію.
У відомстві заявили, що затримки спричинені високим напливом громадян та регулярними вимкненнями електроенергії. Військовослужбовці запевняють, що роблять усе можливе для швидкої обробки документів.
Чи створюють ТЦК штучні черги
У телеграм-каналах з’явилося відео, на якому громадянин показує велику кількість людей перед воротами ТЦК у Перемишлянах, звинувачуючи військкомат у створенні штучних черг для затримки процесу обробки документів.
За інформацією від Львівського ТЦК, адміністратор телеграм-каналу, який опублікував це відео, без жодних доказів заявив, що працівники ТЦК свідомо приймають по 4 – 5 людей за годину, аби створити затримки та виписати штрафи від 17 до 25 тисяч гривень.
Правда у повідомленні є тільки те, що громадяни, які не встигнуть оновити свої дані у визначені законом терміни, справді й неодмінно платитимуть штраф. Все інше – просто вигадки,
– зауважили в ТЦК.
Там зазначають, що черги перед воротами ТЦК у Перемишлянах викликані двома основними причинами:
- через великий наплив громадян. У відомстві розповіли, що сьогодні, 9 липня, до центру прийшло вдвічі більше людей, ніж вчора, щоб оновити свої дані;
- через регулярні вимкнення електроенергії. В ТЦК зазначили, що часті вимкнення світла значно уповільнюють роботу центру, що також сприяє затримкам.
У відомстві запевнили, що військовослужбовці РТЦК та СП у Перемишлянах роблять усе можливе, аби опрацьовувати документи громадян якомога швидше. Там закликали до терпіння та розуміння.
Нагадаємо, що у військовозобов’язаних українців є час до 16 липня, що встати на облік, або обновити свої військо-облікові дані. Зроби це можна у ЦНАПі, місцевому ТЦК або у застосунку від Міноборони Резерв+.
Источник: www.24tv.ua