Дрони Magura можуть бити ракетами: у ГУР пояснили, які можливості це відкриває Ірина МарціяшОсновні тези
- Головне управління розвідки раніше повідомляло про рішення використання ракет класу “повітря-повітря” разом із дроном Magura.
- Представник пресслужби ГУР наголосив, що це поєднання новітніх технологій зі старими радянськими видами озброєння.
- Він зазначив, що ця інновація надає нові можливості та ускладнює життя ворога у знищенні українських надводних безпілотників.
В ГУР розповіли про нові можливості, які отримує Magurа / Колаж 24 Каналу (фото ілюстративні)
Нещодавно ГУР МО оприлюднило інформацію про готове рішення використання ракет класу “повітря-повітря” разом з дроном Magura. Так, в Головному управлінні розвідки пояснили, які можливості це відкриває.
Власне, про це в ефірі телемарафону розповів представник пресслужби ГУР Євген Єрін, інформує 24 Канал.
Морські дрони Magura та ракети класу “повітря-повітря”
Це доволі просто з одного боку, а з іншого боку це такий інноваційний підхід в поєднанні новітніх технологій зі старими радянськими видами озброєння,
– розповів Єрін.
За його словами, це додає нових можливостей і ускладнює життя ворога щодо знищення наших надводних безпілотників. Тому, як він зазначив, зараз завдяки таким інноваціям підвищується як живучість, так і можливість ураження нашими дронами.
Нагадаємо, що 17 червня стало відомо, що на морську платформу Magura встановили ракети класу “повітря-повітря”. Так, в ГУР МО повідомляли, що одна з нових модифікацій безекіпажної морської платформи Magura вже має на борту ракети Р-73. Це ракети радянського виробництва класу “повітря-повітря” з інфрачервоною системою самонаведення.
Источник: www.24tv.ua