“Я так хочу до тебе, мамо”: звільнена з полону Мар’яна Чечелюк зачитала вірш, присвячений матері

Основні тези

  • Мар’яна Чечелюк була звільнена з полону після понад двох років у неволі.
  • Вірш, який Мар’яна написала у полоні для матері, був опублікований в Координаційному штабі.
  • Під час обміну полоненими 31 травня Україна звільнила 75 осіб, серед яких були воїни ЗСУ та Нацгвардії, прикордонники та цивільні.

24-річна Мар’яна Чечелюк повернулася з російського полону / Колаж 24 Каналу

Під час обміну полоненини 31 травня вдалося звільнити 24-річну Мар’яну Чечелюк. Вона перебувала в неволі понад два роки.

В Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими опублікували вірш, який Мар’яна Чечелюк написала, перебуваючи в полоні. Ці рядки дівчина присвятила рідній матері.

Мар’яна Чечелюк повернулася з полону

Мар’яна разом із сестрою вийшли з “Азовсталі” 1 травня 2022 року – тоді відбулася перша евакуація цивільних людей, які ховалися від окупантів.

Тоді представники ООН та Червоного Хреста пообіцяли, що дівчат вивезуть у Запоріжжя. Насправді ж Мар’яну з меншою сестрою вивезли в окуповане росіянами село Безіменне на фільтрацію до російских військових.

Новини про Мар’яну батьки дізнавали в основному від інших українських військових, звільнених з полону. Вони розповідали, що дівчина перебувала у Донецькому СІЗО, потім в Оленівці, де росіяни вчинили теракт. Згодом Мар’яну відправили до Таганрогу, звідти у Камишин Волгоградської області та в результаті знову доставили назад до Таганрогу.

Мамочко, я вдома… Дякую, мамо, що чекали на мене, що не покинули мене,
– перше, що сказала Мар’яна, зателефонувавши мамі після звільнення з полону.

Згодом дівчина також зачитала власний вірш, присвячений матері. У ньому Мар’яна описала весь жах перебування в неволі та очікування зустрічі з найріднішими.

Мар’яна Чечелюк читає вірш, присвячений матері / Відео: Коордштаб

Обмін полоненими 31 травня: що відомо

  • 31 травня відбувся обмін полоненими між Україною та Росією. З ворожого полону вдалося повернути 75 людей. Це воїни ЗСУ та Нацгвардії, прикордонники, четверо цивільних.
  • Зокрема, з полону звільнили 19 людей, яких захопили окупанти на острові Зміїний, 10 – оборонців Маріуполя і з “Азовсталі”, а також українські військові, котрі потрапили в полон на різних напрямках.
  • На жаль, серед них немає нікого з військових-азовців, які вийшли за наказом у полон понад 2 роки тому з “Азовсталі”. Бійців бригади не міняють понад рік.
  • В Асоціації родин захисників “Азовсталі” нагадали: “Азосталь” не дорівнює “Азов”. Із членів бригади НГУ “Азов” 31 травня звільнили тільки одну жінку.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *