“Тату, тату!”: щемливі перші кадри зустрічі звільнених полонених та їхніх рідних Софія РожикОсновні тези
- 24 серпня, в День Незалежності України, з російського полону повернулася група українців.
- Зустріч звільнених з полону була емоційною, з радісними вигуками та обіймами з рідними, яких вони не бачили тривалий час.

Обмін полоненими 24 серпня / Колаж 24 Каналу, скриншот відео
24 серпня, у День Незалежності України, додому із російського полону повернулася ще одна група українців. Серед них військові, журналісти Дмитро Хилюк і Марк Каліуш, ексмер Херсона Володимира Миколаєнка та інші.
У мережі показали щемливі кадри першої зустрічі звільнених полонених з рідними. Про це повідомляє 24 Канал із посиланням на ДПСУ.
Як звільнені з полону зустрілися з рідними?
На опублікованих кадрах видно перші миті звільнених із полону українців на рідній землі.
Їх емоційно зустрів натовп, який тривалий час не бачив своїх рідних.
Тату! Тату! Тату,
– вигукнула дівчина, побачивши серед звільнених рідне обличчя.
У ДПСУ зауважили, що це не просто зустріч.
“Це – подих свободи, сльози радості й обійми, на які чекали нескінченно довго”, – написали там.
Зустріч звільнених із полону: дивіться відео
Що відомо про обмін 24 серпня?
- Під час обміну 24 серпня звільнили воїнів ЗСУ, НГУ, ТРО, ДПСУ. Більша із них були у полоні ще з 2022 року. Наймолодшому звільненому військовому – 26 років, найстаршому – 62.
- Окрім того, додому повернулися 8 цивільних осіб віком 28 – 65 років, незаконно позбавлених волі у Росії.
- Це журналісти Дмитро Хилюк та Марк Каліуш, колишній мер Херсона Володимир Миколаєнко, парамедик-госпітальєр, волонтер, а також ті, хто був незаконно позбавлений волі ще до повномасштабного вторгнення.
Читають зараз:”Я була в піхоті 2 роки і не померла”: інтерв’ю військової про страх мобілізації і зміни в армії
Источник: www.24tv.ua
