Згідно з директивою, компанія-оператор ПП-2 має бути незалежною від Газпрому, а 50% його пропускної потужності повинні резервуватися для альтернативних постачальників.
Вищий земельний суд Дюссельдорфа відхилив скаргу компанії-оператора Nord Steam 2 на Федеральне мережеве агентство Bundesnetzagentur, повідомляє Bloomberg у середу, 25 серпня.
Зокрема, йдеться про норми, які передбачають поділ діяльності з видобутку і транспортування газу.
4 квітня 2019 року Європарламент прийняв оновлену директиву, що поширює правила газового ринку ЄС на трубопроводи, прокладені з країн, що не входять у союз, в тому числі Північний Потік-2. Серед головних положень директиви – поділ компаній, що постачають газ і компаній, які його транспортують. Це означає, що компанія-оператор Північного потоку-2 має бути незалежною від Газпрому, а 50% його пропускної потужності повинні резервуватися для альтернативних постачальників. Винятки можливі, але тільки зі схвалення Єврокомісії.
1 травня 2020 року Федеральне мережеве агентство ФРН вирішило відхилити заявку на звільнення Північного потоку-2 від вимог газової директиви ЄС.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Читайте Korrespondent.net в Google News
Північний потік-2
Оператор Північного потоку-2 просить дозволу на роботи
США можуть переглянути політику щодо Північного потоку-2
Берлін дав відповідь Парижу щодо “Північного потоку-2”
В уряді Франції закликали ФРН згорнути “Північний потік-2”
“Північний потік-2”: що означають санкції США щодо “Фортуни”
Источник: www.ua.korrespondent.net