У цьому році спалах геморагічної лихоманки був зафіксований у Республіці Конго. Вірус передається від диких тварин і поширюється потім серед людей.
У західно-африканській республіці Кот-д’Івуар зафіксований перший за 25 років випадок захворювання на лихоманку Ебола, повідомляє Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) у неділю, 15 серпня, пише ТАСС.
Зазначається, що місцеві лікарі підтвердили наявність захворювання, викликаного вірусом Ебола, у зразках пацієнта, який був госпіталізований у місті Абіджан. Напередодні він прибув до країни з Гвінеї.
“Міністерство охорони здоров’я Кот-д’Івуару підтвердило сьогодні перший випадок Еболи в країні з 1994 року. Інститут Пастера підтвердив наявність захворювання, викликаного вірусом Ебола, в зразках пацієнта, який був госпіталізований у місті Абіджан після прибуття з Гвінеї”, – зазначено в прес- релізі ВООЗ.
У ВООЗ заявили про намір розгорнути в країні групу експертів для запобігання поширенню захворювання і для посилення місцевої профілактики інфекції.
Хвороба, викликана вірусом Ебола (БВВЕ), раніше відома як геморагічна лихоманка Ебола, є важкою, часто смертельною хворобою людей. Вірус передається людям від диких тварин і поширюється серед людей. Середній коефіцієнт летальності БВВЕ становить близько 50%.
Уперше вірус був виявлений у 1976 році в Заїрі, в селищі на березі річки Ебола.
Нагадаємо, на території Гвінеї виявлено перший випадок захворювання геморагічною лихоманкою Марбург, відомою також як хвороба зелених мавп.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Читайте Korrespondent.net в Google News
Источник: www.ua.korrespondent.net