Красиво і зі смислом. Прес-конференція Зеленського

Друга велика прес-конференція президента відбудеться в річницю його інавгурації на підприємстві Антонов.

 

Друга велика прес-конференція президента України Володимира Зеленського відбудеться 20 травня о 12:00. Зустріч українського лідера з журналістами в 2021 році пройде на території держпідприємства Антонов. В Офісі президента пообіцяли, що вона буде оригінальною і “зі смислами”. Корреспондент.net розповідає подробиці.

 

 

Ефектно, фактажно і по суті

 

Перша велика прес-конференція президента Володимира Зеленського відбулася в першу річницю його інавгурації, 20 травня 2020 року перед Маріїнським палацом. Тоді журналісти запитували Зеленського про внутрішню політику, відносини з олігархами і всередині його команди, про “епоху бідності” і пандемію коронавірусу.

 

До цього, в жовтні 2019 року, президент на п’ятий місяць свого правління провів 14-годинний прес-марафон на модному київському фудкорті, де практично без перерв на їжу, групами приймав представників ЗМІ за столом.

 

У 2021 році в Офісі президента журналістів вирішили зібрати на території українського державного концерну Антонов, відомого на весь світ своїми літаками.

 

Як говорив радник керівника ОП з антикризових комунікацій Михайло Подоляк, прес-конференція буде оригінальною.

 

“Там буде ідея, локація, що відповідає ідеї, будуть смисли… Він (президент, – ред.) хоче побудувати звіт про дворіччя дуже красиво і зі смислами: зі входом у саму прес-конференцію і з переходом потім до конкретних питань”, – розповідав Подоляк.

 

За його словами, Зеленський хоче, щоб люди розуміли: “ось у нас точка відправна була два роки тому, куди ми від цієї точки дійшли сьогодні і куди ми будемо рухатися далі.

 

“І він хоче, щоб це підкреслювало і місце прес-конференції, і ті слова, які він говоритиме спочатку”, – розповів він.

 

Також Подоляк розповів про підготовку Зеленського до можливих тем питань.

 

“Напередодні президент звіряє години, уточнює цифри, позиції, щоб виглядати ефектно, говорити фактажно і по суті, а не розтікаючись водою”, – говорить представник ОП.

 

Подоляк відзначав, що Зеленський хоче, щоб суспільство розуміло мотиви прийняття тих чи інших державних рішень і знало, чого очікувати від державних інститутів.

 

“Треба і підсумки підвести за другий рік каденції Зеленського і відповісти на питання про те, якою буде трансформація нашої держави протягом третього року каденції”, – зазначив Подоляк.

 

Він також підкреслив, що президент і без прес-конференцій регулярно спілкується з журналістами, зокрема під час офіційних заходів, поїздок і візитів.

 

Прес-конференція Зеленського / ОПУ

 

Напередодні були опубліковані підсумки соціального опитування, яке показало, що три ключові владні інститути втрачають довіру серед українців у порівнянні з осінню минулого року.

 

Згідно з опитуванням, яке проводилося групою Рейтинг з 13 по 21 березня, діяльність Зеленського схвалюють 38 відсотків громадян України. У вересні 2020 року цей показник був на рівні 49 відсотків, і на рівні 67 відсотків у червні 2019 року.

 

Що стосується конкретно електорату Зеленського, то за нього віддали б свій голос 43 відсотки опитаних серед тих, хто зробив такий вибір у 2019 році.

 

“Зокрема, серед тих, хто у другому турі підтримав Зеленського, вже 33 відсотки підтримали б іншого кандидата, 15 відсотків – не голосували б взагалі, два відсотки – зіпсували б бюлетень”, – повідомляється в доповіді Рейтингу.

 

Також серед тих, хто підтримував Зеленського, вісім відсотків не змогли відповісти на питання, чи підтримали вони б знову Зеленського. Таким чином серед тих, хто раніше підтримував Зеленського, 58 відсотків не зробили цього вдруге.

 

Спостерігається також падіння рейтингу уряду – до 16 відсотків у порівнянні з показником 27 відсотків станом на вересень 2020 року, а також парламенту – до 14 відсотків у порівнянні з показником 22 відсотки в цей же період”.

 

18 травня Кабмін України позбувся трьох міністрів – охорони здоров’я, економіки та інфраструктури. Їх відправили у відставку за незадовільні результати роботи, заявили у фракції Слуга народу.

 

Кандидатури на зміну старим міністрам вже узгоджені. На посаду глави МОЗ, яку займав Максим Степанов, висуватимуть кандидатуру головного санітарного лікаря Віктора Ляшка.

 

Місце Владислава Криклія обійме голова Укравтодору Олександр Кубрак, саме він останній рік реалізує багатомільярдний проект з оновлення інфраструктури Велике будівництво.

 

Найбільш примітна з них – нинішній глава податкової служби Олексій Любченко, який, як очікується, стане новим міністром інфраструктури. В українських ЗМІ відзначають, що Любченку також пророкують посаду віце-прем’єра, а після – і прем’єра.

 

Як зазначає глава українського Центру прикладних політичних досліджень Пента Володимир Фесенко, звільнення міністрів є частиною сценарію щодо зміни уряду України в цілому.

 

 

 

Новости от Корреспондент.net в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *