Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук і мер Єрусалиму Моше Ліон досягли угоди про проведення низки заходів, спрямованих на розвиток українсько-ізраїльських взаємин на муніципальному рівні.
Про це повідомляє Посольство на своїй сторінці в соцмережі Facebook.
«В ході зустрічі були обговорені актуальні питання двостороннього співробітництва на регіональному рівні. Зокрема, посол поінформував ізраїльську сторону щодо економічного та інвестиційного потенціалу українських міст і зацікавленості міських влад в активізації співпраці з Ізраїлем. Було домовлено опрацювати за підтримки мерії Єрусалиму ряд заходів економічного і культурно-гуманітарного спямування, які сприяли б розвитку відносин між двома країнами на муніципальному рівні», – йдеться в повідомленні.
Мер Єрусалима також висловив готовність прийняти делегацію Київської міської влади на чолі з мером Віталієм Кличком «після покращення епідеміологічної ситуації».
Зустріч пройшла за участю керівництва «Єрусалимського фонду» – некомерційної організації, яка займається фінансуванням соціальних, культурних, благодійних проектів.
ПолітикаСвіт
Источник: www.day.kyiv.ua