В ЖК комфорт-класу звертають більше уваги на кліматизацію

Протягом останніх років в Україні, в середньому, вводиться в експлуатацію понад 1,4 млн. квадратних метрів житла на рік – а це майже 30 тисяч квартир.

Експерти відзначають, що житло комфорт-класу є найбільш привабливим для споживача: адже такі об’єкти поєднують у собі деякі риси бізнес-класу, і разом з тим вони не набагато дорожчі за “економ”.

Якщо раніше основними характеристиками житла комфорт-класу були якість будівельних та оздоблювальних матеріалів, а також облаштування прибудинкової території, то останнім часом до них додались сучасні інженерні комунікації. Ключове місце тут займає кліматична система – нагадаємо, що сьогодні до поняття “кліматизація” входить кондиціювання, вентиляція та очистка повітря,  а також опалення і гаряче водопостачання. Особливу увагу до кліматичних систем експерти пояснюють двома причинами: підвищення вимог споживачів до якості клімату всередині приміщень, з одного боку, і здоровий розрахунок інвесторів та девелоперів, з іншого.

 

 

“Сучасна кліматична система є технологічною і надійною – це дозволяє не тільки забезпечити комфорт всередині будівлі протягом всього року, а й зменшити експлуатаційні витрати на ремонт та обслуговування системи. Крім того, за рахунок своєї енергоефективності, сучасні кліматичні системи зменшують обсяг електроенергії, яку споживає будинок, а в секторі житлової нерухомості це дуже актуально”, – говорить Володимир Степура, директор компанії “Ліконд”, офіційного дистриб’ютора DAIKIN (Японія) в Україні.

В якості прикладу оптимального рішення, що дозволяє вирішити задачу кліматизації житлових багатоквартирних будинків, експерт називає комбіноване рішення на базі систем DAIKIN VRV  та  міні-VRV, хоча, в залежності від архітектурних особливостей, можливо застосування й мультиспліт системи.

 

 

І хоча дане обладнання потребує достатньо вагомих капіталовкладень, в силу своєї надійності, функціональності та широких можливостей керування, багато хто із забудовників та девелоперів надають перевагу саме йому, замість більш дешевої техніки. Адже навіть сам факт оснащення житлового комплексу технікою такого рівня підвищує клас ЖК та є додатковим аргументом вартості квадратного метра. І якщо раніше подібні кліматичні системи зустрічались тільки у житлових об’єктах класу “преміум”, то сьогодні їх використання розширюється на житло класу “бізнес” і “комфорт”.

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *