
У компанії порахували, що весь процес виходу займе кілька місяців.
Французька алкогольна група Pernod Ricard ухвалила рішення припинити постачання елітного алкоголю на російський ринок наприкінці квітня.
Відповідну заяву оприлюднила пресслужба компанії, інформує Reuters.
Крім того, компанія має намір припинити розповсюдження свого портфеля місцевих брендів до Російської Федерації, зокрема коньяку Арарат.
У компанії порахували, що весь процес виходу займе кілка місяців.
«Компанія, що володіє міжнародними брендами, як-от коньяк Martell та джин Beefeater, збереже обмежену команду в Росії, щоб зрештою відновити бізнес у майбутньому», — йдеться в заяві.
Також у пресслужбі заявили, що через це скорочення у самій Росії роботу втратять приблизно 300 осіб.
Нагадаємо, раніше заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв пригрозив Польщі «зникненням». На це один із польських сатиричних Twitter-акаунтів порадив йому й далі «змішувати алкоголь та наркотики».
Крім того, ми раніше інформували, що 20 пляшок горілки, які італійський експрем’єр Сільвіо Берлусконі отримав у подарунок на день народження від диктатора Путіна, порушують європейські санкції, запроваджені після вторгнення РФ до України.
Поделитесь с друзьями
Похожие записи
Чи продовжать США фінансову допомогу Україні: Байден прокоментував
Масштабні навчання НАТО Air Defender 23 — бойові літаки з’являться біля кордонів Росії
Путін стає все більш агресивним і не довіряє оточенню — ГУР, ТСН, новини 1+1
ОтветитьОтменить ответ
